Neulash

Efektivita: 6/10

Nezpůsobuje alergie: 8/10

Cena: 5/10

Ingredience: 8/10

Celkové hodnocení: 6.8/10

Recenze našeho experta

Dermena Lash je velmi populárním produktem, který neposiluje jen řasy, ale také obočí. Stejně jako většina doplňků v této kategorii by se měl používat jednou denně, především večer. Produkt není tak známý, jako například Nanolash či Revitalash, jelikož jej lze zakoupit pouze v lékárnách. I přesto je populární hlavně díky své nízké ceně.

Ideální tento produkt není pouze pro lidi, kteří trpí problémy s řasami/obočím, ale také pro lidi, kteří si prošli procesem chemoterapie. Podle našeho nejnovějšího výzkumu doplněk nezatěžuje řasy, čímž by je ještě více oslabil, což se často děje v případě ostatních kosmetických produktů tohoto typu.

Nutriční ingredience nejsou designovány jen pro výživu řas, ale také pro stimulaci jejich růstu. Efekt není stejný u každého. Produkt by se měl používat každý den před spaním. Je nutné produkt používat pravidelně. I když je produkt tím nejlevnějším z našeho seznamu, je cena v porovnání s efektivitou velmi nízká.

V případě Nanolash zaznamenalo 80% zákazníků zlepšení stavu jejich řas. V případě Deremena to bylo jen 70%. Na výsledky si zákazníci musejí také počkat déle. U tohoto doplňku ke zlepšení dojde po asi dvou měsících. Přes 70% zákazníků oznámilo, že produkt jejich řasy prodloužil a zastavil jejich vypadávání. Efekt ovšem nevydrží dlouho.

Tento kosmetický produkt byste měli použít každý večer po odstranění makeupu. Toho byste měli docílit za použití vody, jelikož mohou ingredience obsažené v produktu chemicky reagovat s odličovačem. Před aplikací si také vyjměte vaše čočky. Produkt by se měl aplikovat jedním tahem na kořínky řas. Dejte si pozor, aby se vám kondicionér nedostal do očí.

Pokud produkt přirovnáme ke zbývajícím dvěma, můžeme říci, že se Dermena řadí mezi ty průměrné. Skóre to tedy není nejnižší, ale možná by bylo lepší utratit trochu více za daleko efektivnější produkt. Pokud si chcete všimnout výsledku, připravte se na pravidelné používání.

* Neexistuje jistota, že se uváděné výsledky projeví u každého.

Related Posts

Add Comment