Revitalash

Efektivita: 9/10

Nezpůsobuje alergie: 8/10

Cena: 5/10

Ingredience: 9/10

Celkové hodnocení: 7.8/10

Recenze našeho experta

Produkt byl vytvořen pro lidi, kteří by rádi zlepšili vizáž svých řas. Kondicionér si získal své fanoušky po celém světě. Receptura je založena na přírodních ingrediencích, takže se u uživatelů objevují iritace a alergické reakce jen zřídka. Produkt byl otestován specialisty v oboru dermatologie a kosmetologie, takže si můžete být jisti, že je vaše zdraví v bezpečí.

Kosmetický přípravek řasy zpevňuje, prodlužuje a ztemňuje. Výsledek, který se dostaví po aplikaci je hodnocen velmi kladně. Řasy se prodlouží, čehož si všímají hlavně lidé se slabými a vypadávajícími řasy. Přes 80% dotázaných hodnotí tento přípravek stejně, jako přípravek Nanolash. Přípravek Nanolash je preferován hlavně díky ceně, jelikož je nižší a přípravek má po použití stejný účinek, jako přípravek Revitalash. Při aplikaci buďte opatrní, jelikož se může po špatném aplikování objevit iritace očí. Produkt by se tedy neměl dostat do očí.

Kosmetický přípravek by se měl použít po odstranění make-upu vodou. Před aplikací produktu si musíte také vyjmout vaše kontaktní čočky. Výrobce doporučuje použití tohoto produktu přes noc. Produkt by měl být aplikován jedním tahem po délce řas.

Naši experti Revitalish označili za velmi dobrý produkt. Neirituje oči (iritace přichází pouze tehdy, když se sérum dostane přímo na oční bulvu). Nezpůsobuje alergie. Na první výsledky nemusíte čekat dlouho. Zákazníkovi je ovšem doporučováno, aby byl trpělivý, jelikož se výsledky u každého dostaví jindy.

Jediné kritérium, u kterého tento produkt pokulhává je cena, která je pro produkt tohoto typu příliš vysoká. I když vám vydrží po mnoho měsíců, je produkt stále velmi nákladný.

* Neexistuje jistota, že se uváděné výsledky projeví u každého.

Related Posts

Add Comment