Xlash

Efektivita: 9/10

Nezpůsobuje alergie: 8/10

Cena: 4/10

Ingredience: 9/10

Celkové hodnocení: 7.5/10

Recenze našeho experta

Kondicionér byl vyvinut hlavně pro lidi, kteří by rádi zlepšili vzhled svých řas. Xlash je ve světě velmi populární volbou a bere se jako velmi efektivní produkt. Je designován k tomu, aby zesílil řasy a stimuloval růst řas například po chemoterapii.

Produkt byl vyvinut skupinkou expertů z oboru dermatologie a kosmetologie. K vytvoření tohoto produktu se použilo množství receptů z Dálného Východu,díky čemuž jsou vyživované řasy také ztmaveny. Ještě před tím, než si tento produkt zakoupíte si prosím přečtěte informace od výrobce. Ne každý může tento produkt využívat bez rizika vedlejších účinků.

Recenze jsou u tohoto produktu povětšinou kladné. Přes 70% odpovídajících tvrdí, že se dostavil požadovaný efekt a to i když muselo 30% odpovídajících čekat na změnu déle než bylo výrobcem uvedeno. Bohužel existuje spousta omezení pro použití tohoto produktu. Produkt by neměly používat těhotné a kojící ženy a lidé, kteří trpí problémy s krevním tlakem. Produkt je jednoduše dostupný, ale cena by mohla být o přívětivější. Měli byste sami zvážit, zdali si stojí za to připlatit za známý produkt, když víte, že Nanolash funguje téměř identicky.

Ještě před aplikací kondicionéru si vodou smyjte váš make-up. Pokud máte čočky, také si je sundejte. K aplikaci produktu by měl stačit jeden tah po délce řas. Buďte ovšem při aplikaci opatrní; pokud se produkt dostane do oka, může způsobit extrémní iritaci a pálení očí.

Produkt je velmi populární, jelikož je velmi dostupný. Naši experti potvrdili, že je stejně dobrý jako Nanolash. Podle většiny dotázaných je ale cena nastavena příliš vysoko. Tito lidé také řekli, že by tolik peněz za kosmetiku neutratili.

Jeden balíček by vám měl vydržet pět měsíců, pokud produkt používáte denně. Ovšem i tak můžete nalézt produkty, které jsou stejně efektivní a daleko levněji. Výrobce doporučuje, abyste pro odstranění přípravu používali pouze vodu, ne žádná odličovadla.

* Neexistuje jistota, že se uváděné výsledky projeví u každého.

Related Posts

Add Comment